Loveshoot

Loveshoots zijn het uitgesproken moment om eindelijk samen eens goed op te foto te gaan. Natuurlijk gaan jullie straks al op de foto op je bruiloft, maar nu heb je ook een paar mooie foto’s van jullie in “normale” kleding. Het is een bijzonder moment dat je samen beleeft, je krijgt mooie foto’s en kunt ook alvast kennis maken met ons als jullie bruidsfotograaf.

Loveshoot 2017-016

Loveshoot 2017-2-002

Loveshoot 2017-012

Loveshoot 2017-018

loveshoot-portfolio-001

Loveshoot 2017-013

Loveshoot 2017-019

Loveshoot 2017-007

loveshoot-portfolio-006

loveshoot-portfolio-021

loveshoot-portfolio-007

loveshoot-portfolio-010

loveshoot-portfolio-017

loveshoot-portfolio-012

Loveshoot 2017-015

Loveshoot 2017-006

Loveshoot 2017-2-001

loveshoot-portfolio-008

Loveshoot 2017-003

Loveshoot 2017-001-2

Loveshoot 2017-002

Loveshoot 2017-005

Loveshoot 2017-020

Loveshoot 2017-017

En ook als je niet gaat trouwen is het leuk om een loveshoot te doen, omdat de liefde gevierd mag worden. Dit kan op elk moment van het jaar, we plannen namelijk altijd 2 data in zodat de kans op mooi weer des te groter is. En heb je een bepaald idee qua wat je graag op de foto wilt, bijvoorbeeld een wandeling door het bos, een chocolademelkmoment bij je favoriete koffiezaakje of een picknick in het hoge gras, laat het ons horen!

Een loveshoot duurt doorgaans 1 tot 1,5 uur, vindt plaats op het vaste land van Nederland en levert jullie tenminste 50 te gekke foto’s op. Deze foto’s kun je gebruiken voor mooie prints aan de muur, maar eventueel ook voor je Save-the-date-kaart, trouwkaart of in je gastenboek. De mogelijkheden zijn eindeloos.

LOVESHOOT – €599

Loveshoot Arnhem | Yanick & Sofie

| loveshoot-featured, loveshoots | No Comments

Het blijft fantastisch om collega’s te fotograferen. Helemaal als ze uit België naar Nederland komen rijden voor een loveshoot! Yanick en zijn Sofie deden precies dat en ze maakten er…

Loveshoot in Amsterdam | Katie & Julian

| loveshoot-featured, loveshoots, Trouwen in Amsterdam | One Comment

Trouwen in September Via Nailia kreeg ik een berichtje… “zijn jullie in September nog beschikbaar voor een Amerikaanse bruiloft?”. Nou ehm, graag! Dus afgelopen week maakten we alvast kennis met…

Loveshoot Elburg | Vivian & Pascal

| loveshoot-featured, loveshoots | One Comment

De misschien-wel-spannendste-shoot van het jaar: de loveshoot van Vivian en Pascal. Op het eerste gezicht zie je misschien gewoon een lief en fotogeniek stel, maar voor de kenners onder ons:…

Loveshoot in Nunspeet | Loes & Hidde

| loveshoot-featured, loveshoots | No Comments

Loes en Hidde gaan in de herfst trouwen. Maar we gingen nu alvast een loveshoot met ze doen. Gewoon omdat het leuk is om een aantal mooie foto’s te hebben…