Roxanne & Francis | Oud-Beijerland

Dingdong, de deur gaat open. Een prachtige opvallende vrouw ontvangt ons allerhartelijkst en leid ons binnen in haar huis. Na twee kamers waren wij de weg al kwijt, maar feilloos laat ze de weg zien naar het vertrek van haar dochter. Roxanne haar kapsel is al klaar, maar de make-up zal zo nog plaatsvinden. Ik vraag haar of ze het misschien leuk vind wanneer ik haar jurk in de tuin ophang, gewoon om eens iets anders te doen en ze stemt lachend in.
Een paar uur later, inmiddels heb ik alle details op verschillende manieren vastgelegd, is het tijd voor de ontmoeting tussen Roxanne en Francis. Zijn gigantische Dodge Ram staat op de oprijlaan en een half uurtje later springen Ramon en ik achterin diezelfde auto. “Zorg je wel dat jullie op tijd terug zijn, want we willen graag een toost uitbrengen op het bruidspaar”. Met deze duidelijke boodschap rijden we snel richting de fotolocatie.
Wanneer we weer terug komen bij het huis zien we een culinaire lunch klaarstaan. Talloze petit fours, amuses en fruitsalades staan klaar voor het bruidspaar en de gasten. Wat een prachtige tuin! Nadat iedereen vol zit van alle lekkernijen is het tijd om richting het stadhuis van Oud-Beijerland te gaan. We parkeren de auto en lopen richting de grote trap. Hier hebben inmiddels een paar honderd mensen zich verzameld, omdat iedereen wil kijken hoe de bruid (en natuurlijk de bruidegom) er uit ziet. De ceremonie verloopt vrij snel, de felicitaties vinden plaats en vervolgens gaan we nog even bij oma langs.
Tijdens het inplannen van de TomTom krijgen we de keuze: wilt u via de veerpont naar de locatie of wilt u die vermijden. We besluiten om gewoon de trouwstoet te volgen en komen voor het eerst met onze Panda op een veerpontje terecht. Een tijdje later parkeren we de auto bij Hotel Blessing, een lief klein hotel dat prachtig licht is van binnen. Daarnaast heeft het een prima keuken
Nadat we nog een tweede shoot hebben gedaan is het tijd voor het diner. Iedereen gaat zitten aan een lange gestylede tafel en binnen mum van tijd komt het voorgerecht op tafel. Ook wij mogen meegenieten van dit topdiner. Tussendoor leggen we nog enkele speeches vast en als het hoofdgerecht geweest is komt het aansnijden van de taart. Roxanne heeft een taart uitgezocht met vers fruit en bastongekoeken.
Daarna volgt het inchecken voor de gasten. Iedereen neemt even rustig de tijd om zich op te frissen en verzameld zich dan in de grote zaal van Blessing. Inmiddels zijn er ook al een aantal avondgasten en iedereen kijkt naar een klein filmpje waar het bruidspaar de hoofdrol inspeelt. Aan het einde van het filmpje komt het bruidspaar door de voordeur naar binnen. Vervolgens barst het feest los met onder andere een optreden van “Sigrid Hart Creaties“. Na een paar uur lopen wij richting de hotelkamer die wij, bijzonder genereus, van het bruidspaar hebben gekregen. Wat een dag…!











































































Roxanne en Francis: bijzonder bedankt voor jullie dag. Wat een happening, totaal anders dan we hadden verwacht maar daarom juist zoveel leuker! We wensen jullie al het heerlijke toe en hopen dat het echt geen Game Over is voor jullie

May 27th, 2011 at 16:37
Wat een ontzettende mooie serie weer zeg!!! Stuk voor stuk prachtige foto’s!
Tot over 3 maandjes!
May 29th, 2011 at 10:50
Jeeeeee van harte gefeliciteerd nog!!!!!! Wat waren jullie mooi. Echt een sprookjes huwelijk Rox!! Met een prachtige sprookjes jurk.
Veel geluk samen voor nu en voor in de toekomst!
Liefs Vanessa (zus van Michel)
June 25th, 2011 at 07:56
[...] tijdje terug konden jullie al de reportage van Roxanne & Francis op onze site bewonderen. Nu is dan ook eindelijk de video af! Veel [...]