Michiel en Femke

Wat is Den Bosch toch een prachtige stad! Vorige week waren we bij de bruiloft van Michiel en Femke, die een huisje hebben in de binnenstad van Den Bosch. Het was die dag heerlijk weer en dus geen straf om door de binnenstad naar hun huis te lopen, waar Femke zich die ochtend aan zou kleden. Daar aangekomen konden we nog net een paar laatste foto’s van het aankleden maken, waarna Michiel al vrij snel voor de deur stond.
Voordat we naar het stadhuis liepen, hebben we nog heerlijk in hun gedeelde tuin kunnen zitten, wat een soort hofje is tussen meerdere huizen. Het huwelijk werd voltrokken in het stadhuis van Den Bosch, wat een waanzinnig mooi gebouw is. Na de huwelijksvoltrekking zijn we met z’n allen naar hun tuin terug gegaan, waar we een heerlijk stuk taart hebben gegeten.
De fotoshoot hebben we gehouden bij de Westwal, op loopafstand van hun huis. Hoewel het qua oppervlakte niet een heel groot gebied is, was er voldoende variatie om de complete fotoshoot te doen. Vooral de trap zonder leuningen die boven het water zweefde vond ik erg gaaf! ( en ook een beetje eng
)
Na de foto’s gemaakt te hebben zijn we naar de kerk tegenover hun huis gegaan, waar de kerkelijke inzegening werd gehouden.
The Flash Player and a browser with Javascript support are needed..
Michiel en Femke, veel geluk samen in jullie huisje, in de prachtige stad Den Bosch!

August 25th, 2010 at 14:34
Prachtige serie! Die trap is zeker erg gaaf.
August 25th, 2010 at 15:58
Prachtige foto’s! Jullie hebben weer hele mooie momenten vastgelegd. De foto’s bij het water zijn echt gaaf. Vooral die bij de brug!